‘Bir araba ve bir ev uğruna yıllarımı harcamak istemiyorum’ diyen 18 yaşında genç intihar etti

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde Furkan Celep (18), sosyal medya hesabından intihar notu paylaştıktan sonra kayalıklardan atlayarak yaşamına son verdi.

Gece saatlerinde, Kocaeli Darıca Pirireis Mahallesi Yelkenkaya Caddesi üzerindeki falezlerin bulunduğu alanda cansız beden görenler polise haber verdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri ölen kişinin Furkan Celep olduğunu belirledi. İtfaiye ekipleri falezlerden inerek Furkan Celep’in cansız bedeninin Sahil Güvenliğe ait bota alınmasını sağladı. Genç kıyıya çıkarılırken, olay yerinde incelemede bulunuldu.


Araştırma yapan polis ekipleri, bir kargo firmasında çalışan Furkan Celep’in sosyal medya hesabından intihar edeceği yönünde yazı paylaştığı bilgisine ulaştı. Celep’in notunda içki veya uyuşturucu maddenin etkisinde kalmadığını, bunalım veya depresyonda olmadığını belirttiği görüldü.Araştırma yapan polis ekipleri, bir kargo firmasında çalışan Furkan Celep’in sosyal medya hesabından intihar edeceği yönünde yazı paylaştığı bilgisine ulaştı. Paylaşımda içki veya uyuşturucu maddenin etkisinde kalmadığını belirten Furkan Celep, bunalım veya depresyonda olmadığını belirtti.

Furkan Celep bir araba, bir ev veya herhangi bir şey uğruna yıllarını harcamak istemediğini, iş hayatının kendisine çok yorucu geldiğini ifade ederek, her şeyi arkada bırakıp gitmenin mantıklı geldiğini ifade etti.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ