Balat’ta cinsel saldırıya uğradı; yaşadığı dehşet anlarını sosyal medyadan paylaştı

İstanbul Balat’ta sabah saatlerinde çalıştı işyerine giderken cinsel saldırıya uğrayan Sevgi Korkut, kendisine saldıran sapığı sosyal medya hesabından ifşa etti.


Her geçen gün giderek artan kadınlara yönelik cinsel saldırılardan biride İstanbul Balat’ta yaşandı. Sabah saat 8.50’de çalıştığı işyerine giderken kimliği belirsin bir kişi tarafından cinsel saldırıya maruz kalan Sevgi Korkut isimli vatandaş, yaşadığı dehşet anlarını sosyal medya hesabında anlattı.

Yayınladığı güvenlik kamerasına ait videoda kendisine saldıran şahsı ifşa eden Korkut, ‘kedi küllüğü’ isimli twitter hesabından “Ne yazık ki başıma geldi. 15.12.2019 pazar sabahı 08.50 sularında Balat’taki işime giderken sokakta cinsel saldırıya uğradım. Arkamdan geldiğini fark etmediğim bir şahıs beni sıkıştırıp zorla öptü. Neye uğradığımı şaşırdım. Çığlıklarımla sokağı ayağa kaldırdım.” paylaşımında bulundu.


Çığlık atması üzerine saldırganın kaçtığını anlatan Korkut, “şahıs geldiği yönden koşarak kaçtı. Bir süre kovaladım. Mahalle sakinleri de koşturdu peşinden ancak gözden kaybettik. Polise şikâyette bulundum. Olayın yaşandığı sokaktaki liseden kamera görüntülerini polis eşliğinde aldık.” ifadesini kullandı.

Saldırıya uğradığı yere yakın bir yerdeki okulun güvenlik kamera kayıtlarına ait görüntüleri paylaşan Korkut, “Görüldüğü gibi adam planlı bir şekilde arkamdan hazırlık yaparak geliyor. Beni ne kadar takip etti bilmiyorum. Sokakta gündüz saati yürüyemeyecek hale getiren ve özgürlüğümü kısıtlayan, cinsel saldırıda bulunan bu şahıs inşallah kısa sürede yakalanır.” dedi.

 
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ