Bakırköy'de 3 kişinin ölü bulunduğu evde de siyanür çıktı

İstanbul Bakırköy’de 1’i çocuk 3 kişinin cesedinin bulunduğu evde siyanür tespit edildi. AFAD'ın yaptığı incelemeleri Bakırköy Kaymakamlığı duyurdu.


İstanbul’un Bakırköy ilçesinde 1’i çocuk 3 kişinin ölü bulunduğu evde AFAD ekiplerinin yaptığı ölçümler sonucu, kokunun siyanür olduğu tespit edildiği belirtildi.

Bakırköy Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, "15 Kasım 2019 Cuma  günü saat 06.45'te  155 Polis İmdat Hattına yapılan İlçemiz Osmaniye Mahallesi Çoban Çeşme Sokakta şüpheli ölüm ihbarı üzerine bahse konu  adrese ivedilikle intikal edilmiş,  (Z.D),  (B.D) ve (A.D)  isimli  biri çocuk 3 kişinin  cansız bedeniyle karşılaşılmıştır. 


Dairedeki koku nedeniyle AFAD  (KBRN) ekipleri sevk edilmiştir. Ekip tarafından yapılan ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu tespit edilmiştir. Konu ile ilgili olay yerinde gerekli önemler alınmış olup,  adli ve idari tahkikat başlatılmıştır. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılmaya devam edilecektir" denildi.

BİR AİLE DAHA YOK OLDU

Ölenlerin anne baba ve çocukları olduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz haftalarda ilk önce İstanbul Fatih’de dört kardeş, daha sonra da Antalya’da bir anne baba ve iki çocuğu siyanürle yaşamlarına son vermişti.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ