Bahçeli’nin ‘artık sevemem’ dediği Cem Yılmaz’ın sevenleri sosyal medyayı salladı

Cem Yılmaz hayranları, İmamoğlu paylaşımlarından dolayı ‘Cem Yılmaz’ı artık sevemem ‘diyen Bahçeli’ye, attıkları twitlerle adeta ‘sevmezsen sevme’ dedi.Dün akşam gazetecilerle iftar yemeğinde buluşan Devlet Bahçeli’nin İmamoğlu’na destek veren Cem Yılmaz’ı ‘bundan sonra sevemem’ sözü sosyal medyayı salladı.


Bahçeli’nin sözlerinin ardından sosyal medyada bugünün en çok konuşulan konularından olan Cem Yılmaz’a destek. Bahçeli’ye de tepki var. Sevenleri, Yılmaz için atılan onbinlerce twit ile Bahçeli’ye adeta sevmezsen sevme dedi. Yapılan paylaşımlardan bazıları şöyle:

SATAŞMAYIN ZEKASIYLA EZER GEÇER

Cem Yılmaz’a destek veren gazeteci Sedef Kabaş: ‘Cem Yılmaz, ülkenin en yetenekli sanatçılarından biri. Kazandığını sinemaya harcar. Siyasete mesafeli durur. Çok okur. Her sene vergi rekortmeni olur. Gider oyunu kullanır. İyi sanatçı, iyi vatandaştır. Seveni çoktur. Sataşmayın. İstese zekası ile ezer geçer.
SEVMEM İÇİN BİR NEDEN DAHA

Tecrübel gazeteci İsmail Dükel de Yılmaz’a destek verenlerden: Devlet Bahçeli “Cem Yılmaz’ı artık sevemem” demiş! Cem Yılmaz’ı sevmem için bir neden daha.
Ünlü ekonomist Özgür Demirtaş’ın paylaşımı Bahçeli’ye direkt cevap gibi: Ben ise Cem Yılmaz’ı seviyorum.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ