Aydınlık: Erdoğan'ın son hamlesi kaset olacak

"Meral Akşener ve Kemal Kılıçdaroğlu için hazırlanan montaj kasetler Saray'da yayına hazır"
Aydınlık Gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, "Saray'da panik" olduğunu işlediği yazasında Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener için "montaj kasetler" hazırlandığını ters tepmemesi için bekletildiğini söyledi.

Aydınlık yazarının verdiği bu bilgi kısa süre önce Erdoğan'ın televizyon ekranlarında kesin bir dille söylediği "Ey Kılıçdaroğlu kasetle geldin, kasetle gideceksin" cümlesini hatırlattı.

Erdoğan dün de Giresun mitinginde "kaset" konusunu bir adım ileri götürerek şöyle dedi: "Bunun adı kasetli genel başkan. Kasetle geldi bu defa bambaşka bir kasetle gidecek. Şimdi kaset de yok artık CD ile gidecek. Bu sebeple en büyük reform ana muhalefet partisinde olacaktır" dedi.​


İşte Önkibar'ın o yazısı:

Yıllardır AKP’ye çalışan dört anket firmasının sorumluları huzurda:
-“Referandumda yüzde 60 kesin diyerek beni yanılttınız... Evet çıkmaz ise bunun hesabını önce size sorarım.”
Paylanan sadece onlar değil, bölgelerinde  etkili olamayan bakan ve milletvekilleri benzer üsluplarla azarlanıyor.
Aynı şekilde Cemil Çiçek’ten Mehmet Ali Şahin’e kadar pek çok kişi ismen zikredilip, pasiflikleri bağlamında yazıklar olsun deniliyor.
Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Bülent Arınç için ise “Tutumlarını gördünüz mü?" denilip kalemleri bir kere daha kırılıyor.
Kısacası AKP ve Saray cenahında büyük bir panik var zira bütün devlet  seferber edilmesine rağmen referandum hala bıçak sırtında.
Ve düşünülen son hamle:
Meral Akşener ile  Kemal Kılıçdaroğlu için hazırlanan yalan haber ve montaj kasetleri yayına hazır lakin mağduriyete sebep olur geri teper diye korkup  yayınlayıp yayınlamamak konusunda kararsızlar.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ