Anne Ataç: Oğlum gözümün önünde eriyor, çok çaresizim

Doktorlar metastazdan dolayı sanser hastası 8 yaşındaki Ahmet’in ayak kemiklerinin kırıldığını söylerken anne Zekiye Ataç, "Oğlum gözümün önünde eriyor, çok çaresizim" dedi.
Babası tutuklu, annesinin yurt dışı yasağı olan 8 yaşındaki kanser hastası Ahmet Burhan Ataç’ın, tedavi için gittiği Almanya’dan döndükten bacağı alçıya alındı.


Doktorlar metastazdan dolayı Ahmet’in ayak kemiklerinin kırıldığını söylerken anne Zekiye Ataç, “Oğlum gözümün önünde eriyor, çok çaresizim” dedi.

“OĞLUM GÖZÜMÜN ÖNÜNDE ERİYOR”

Anne Ataç, oğlunun tedavisinin sadece ilk bölümünün tamamlandığını, kendisini çok özlediği için Türkiye’ye döndüğünü söyleyerek şunları söyledi:

Dilekçe verdim ama hala bana ret veriyorlar. Neyi bekliyorlar bilmiyorum ama oğlumun durumu iyi değil. Oğlum gözümün önünde eriyor ve ben çok çaresizim.
DİLEKÇELERE RET GELİYOR


Ahmet’in ayakları ağrıdığı için bugün hastaneye götürdük. Metastazlar ayaklarındaki kemikleri kırmış. Kemikleri kırılınca ayağı alçıya alındı. Ahmet bu sırada çok ağladı, çok bağırdı. Baba diye ağladı, çok sayıkladı. Ben bugün yine bir dilekçe verdim. Aynı zamanda geçen hafta verdiği dilekçemin yanıtını aldım. Hala bana ret geliyor.

“AHMET, SEN GELSEYDİN BU KADAR ACI ÇEKMEZDİM DİYOR”

Neyi bekliyorlar bilmiyorum ama oğlumun durumu iyi değil, oğlum gözümün önünde eriyor ve ben çok çaresizim. Ahmet’in buraya gelmesi bile çok büyük bir mucize. O kırık ayaklarla nasıl buraya geldi. Havalimanı’nda bana ‘anne ben senin yüzünden geldim, sen gelseydin ben bu kadar açı çekmezdim.

“BİR ÇOCUĞUN HAYATI SÖZ KONUSU”

Lütfen artık bir çocuğun hayatı söz konusu. Bir pasaport zor olmasa gerek ben artık dayanamıyorum. Doktor ayakları iyi değil diyor. Bu Almanya’daki klinik bizim için tek ümit, tek çare. Allah aşkına yeter artık.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ