AKP’li vekil Recep Özel attığı sıralı tweetleri peş peşe sildi

Özel, Isparta'daki 268 vakanın 245'inin umreden dönenlerin oluşturduğu bilgisini paylaştı, daha sonra paylaştığı tweetleri sildi.AKP Isparta Milletvekili Recep Özel, şehirdeki 268 vakanın 245’inin umreden dönenlerin oluşturduğunu ifade etti. Özel daha sonra tweetlerini sildi.


Özel, ildeki 268 koronavirüs vakasından 245’inin Umre’den gelen ve misafir ettikleri kişiler olduğu bilgisini paylaştı. Özel, ayrıca tüm sağlık çalışanlarına herkes için canları pahasına görev yaptıkları için teşekkür etti.

Türkiye’deki toplam koronavirüs vaka sıralamasında 6. sırada yer alan Isparta’daki koronavirüs vakalarının yüksek olduğuna ilişkin açıklamalarını silen Özel, şunları söylemişti:

1-Sayın Sağlık Bakanımızın da açıkladığı gibi ilimizde şu an 268 pozitif vaka vardıAncak bu vakaların 245’i misafir ettiğimiz umreden dönen vatandaşlarımızdır. Isparta KYK yurtları potansiyelimizden kaynaklanan umreden dönenlerin karantina merkezi olarak kullanılan bir şehirdir.

2-Geriye kalan vakalarımız çeşitli sebeplerle yurt dışına çıkmış dönmüş vatandaşlarımızdır. Paniğe kapılmadan devletimizin uyarılarını dikkate alarak kurallara uyalım. Bir süre daha evde kalalım. Ülkemiz ve Ispartamız bu virüsü baş edecek güce ve sağlık altyapısına sahiptir.

3-Isparta Şehir Hastanemiz başta olmak üzere tüm devlet hastanelerimiz, tıp fakültemiz, özel hastanelerimiz, aile hekimlerimiz ve buralarda görev yapan sağlık çalışanlarımız bizler için canları pahasına görev yapmaktadırlar. Hepsine şükranlarımızı sunuyoruz.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ