AKP’li eski bürokratın eşinin düzenlediği şatafatlı ‘bebek mevlidi’ sosyal medyada gündem oldu

AKP’li eski bürokrat Ahmet Emin Söylemez’in eşi Büşra Nur Çalar’ın şatafatlı ‘bebek mevlidi’ videosu, birçok sosyal medya kullanıcısının tepkisini çekti.


2016 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı kararname ile Sağlık Bakanlığı’na Müşavir olarak atanan Ahmet Emin Söylemez’in Instagram fenomeni eşi Büşra Nur Çalar’ın düzenlediği ‘bebek mevlidi’ son dönemde muhafazakâr zenginlerin yaptıkları şatafatlı kutlamaları tekrar gündeme getirdi.

Ankara Ihlamur Kasrı’nda Berra isimli bebek için düzenlenen ‘bebek mevlidi’ videosu, sosyal medyada olay oldu. Görüntülerdeki annenin Instagram fenomeni Büşra Nur Çalar olduğu söylenirken bebeğin babasının da Eski Sağlık Bakanlığı Müşaviri Ahmet Emin Söylemez olduğu öğrenildi.
AKP’li eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın nikah şahitliğini yaptığı Ahmet Emin Söylemez ve Büşra Nur Çalar, sosyal medyanın konusu oldu. Lüks yaşantıları ile dikkat çeken Ahmet Emin Söylemez’in babasının ise Mavi Marmara olayında hayatını kaybeden Uğur Süleyman Söylemez olduğu öğrenildi. AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Söylemez ailesini özellikle ziyaret ettiği ve evlerinde kuranı kerim okuduğu biliniyor.

 
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ