Ahmet Hakan’dan AKP medyasına öğüt: Telaşlı izlenimi vermeyin!

Davutoğlu ve Babacan ile ilgili gelişmelerde AKP’ye yakın medya kuruluşlarının telaşlı bir halde gözüktüklerini belirten Ahmet Hakan, “Sıkılmış yumruklar, öfkeli çıkışlar, hain sesleri Babacan/Davutoğlu cephesine “biz neymişiz be” dedirtiyor” dedi.


Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan Çoşkun, bugünkü köşesinde Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’ı hedef alan havuz medyasını yazdı. Çoşkun, AKP’den istifa ederek yeni parti kuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve parti kurma aşamasındaki eski bakan Ali Babacan’a yönelik iktidar yanlılarının stratejilerinin çok yanlış olduğu görüşünü savundu. Ahmet Hakan Çoşkun, söz konusu medya için bir takım tavsiyelerde de bulundu

TELAŞLI İZLENİMİ VERMEMELİ


Yandaş medya olarak nitelendirilen iktidar yanlısı yayın organlarında telaş olduğu izlenimi edindiğini belirten Ahmet Hakan Çoşkun, ”Oysa telaşları olsa bile böyle bir izlenim vermemeleri gerekir” diye konuştu.

TAM TERSİ ŞART

Davutoğlu’nun yeni parti çıkışının, hükumet yanlısı medyada gereğinden çok ciddiye alındığını söyleyen Çoşkun, ”Tam tersini yapmaları şart!” dedi.

BİZ NEYMİŞİZ BE! DEDİRTİYOR

Yeni pati kuran eski AKP’lilere basında hiç yer vermemenin de çözüm olmadığı öne süren Ahmet Hakan Çoşkun, yazının devamında, ”Konvansiyonel medyalarında yer vermiyorlar. Hiç görmemek, durup dururken bir gizem ve bir ilgiye yol açar ki sonuçta bu oluyor. Sıkılmış yumruklar, öfkeli çıkışlar, hain sesleri falan… Bütün bunlar Babacan/Davutoğlu cephesine “biz neymişiz be” dedirtir. Dedirtiyor da nitekim” ifadelerini kullandı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ