Ahmet Davutoğlu: Terör Ankara’da, azmettirenler-failler nerede?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'ın ameliyatının başarılı geçtiğini duyurdu. Davutoğlu, "Failler bulunup ortaya çıkarılana kadar soracağım: Terör Ankara'da, failler nerede?" dedi.

Cuma namazına gitmek için evinden çıktığı sırada beş kişinin saldırısına uğrayarak hastaneye kaldırılan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, bu sabah ameliyat oldu. Ameliyatın başarılı geçtiğini Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu duyurdu.

Davutoğlu, sosyal medya hesabındaki paylaşımında, “Başkent’in göbeğinde siyasi terör saldırısına uğrayan kardeşim Selçuk Özdağ’ın ameliyatı şükür başarıyla sonuçlandı” dedi.


‘TERÖR ANKARA’DA, FAİLLER NEREDE?’

Saldırının üzerinden 24 saat geçtiğini hatırlatan Davutoğlu, “24 saat geçti silahlı-sopalı saldırganlar nerede? Azmettirenler nerede? Failler bulunup ortaya çıkarılana kadar soracağım: Terör Ankara’da, failler nerede?” diye sordu.

‘BAŞKASININ EVİNE TAŞ ATARKEN ‘DELİLERİNE’ ÇOK GÜVENMESİNLER’

Bu arada Selçuk Özdağ da kişisel Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Özdağ, “Camdan evlerde, sırça köşklerde oturanlar başkasının evine taş atarken ‘delilerine’ çok güvenmesinler. Zira bir akıllı bin delinin hakkından gelir.
Siz herkese her şeyi diyecekseniz ama başkaları size hep temenna mı sunacak? Hayırdır sn. devletlular! Siz ağa mısınız bey misiniz?” ifadelerini kullandı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ