Süper Kupa maçında Amacına ulaşan Youtuber; Özür diledi

Liverpool – Chelsea Süper Kupa mücadelesinde sahaya giren ve büyük tepki çeken Youtuber Ali Abdülselam Yılmaz açıklama yaparak özür diledi. Yılmaz’ın özrünü kısa sürede yaklaşık 500 bin kişi izledi.


İstanbul’da oynanan Liverpool – Chelsea Süper Kupa mücadelesinde sahaya giren Youtuber Ali Abdülselam Yılmaz büyük tepki çekmesi sonrası açıklama yapmak zorunda kaldı. Yılmaz açıklamasında takipçileri başta olmak üzere herkesten özür diledi.

HEYECANA KAPILIP SAHAYA ATLADIM


Özür dileyerek açıklamasına başlayan Yılmaz, maça gitme amacının Youtube videosu çekmek, sahaya atlamak olmadığını öne sürdü. Yanımda kamera da götürmediğini öne süren Yılmaz, “Maçı izlerken 15. dakikada inanılmaz bir heyecan oldu. Korner atışı sırasında maç durdu ve anlık refleks ile heyecana kapılıp sahaya atladım” dedi.

ÖZÜR ÜSTÜNE ÖZÜR DİLEDİ

Hiç kimsenin yönlendirmesiyle hareket etmediğini söyleyen Yılmaz, “Buradan bir video çıkartıp Youtube kanalıma atıp bir gelir elde etme amacında değildim. Hepinizden teker teker özür dilerim bu durum için. Bir milli takım sporcusu olduğum için bu müsabakaların ne kadar önemli olduğunun farkındayım. Kendim 27 kere mili forma giydim bu durumun içerisindeyim ve karşınıza geçip özür diliyorum” dedi. 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ