Suç örgütü lideri Sedat Peker'den 'Adalet Yürüyüşü' açıklaması

Ellerinde 'Sedat Peker' yazan dövizler taşıyan ülkücü mafya mensuplarının İzmit'te 'Adalet Yürüyüşü'nü provoke etme girişiminin ardından, çek-senet tahsilatçısı suç örgütü lideri de yürüyüşçüleri tehdit etti.

Ellerinde 'Sedat Peker' yazan dövizler taşıyan ülkücü mafya mensuplarının İzmit'te 'Adalet Yürüyüşü'nü provoke etme girişiminin ardından, çek-senet tahsilatçısı suç örgütü lideri de yürüyüşçüleri tehdit etti. Peker, yürüyüşçülere saldıracaklarını söyledi.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı 'Adalet Yürüyüşü'nün 20. gününde İzmit’e giren korteje karşı ellerinde 'Sedat Peker' yazılı döviz ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın posterini tutup ülkücü mafya taraftarı grubun provokasyon girişiminin ardından, suç örgütü reisinden de bir açıklama geldi.

AKP yanlısı olduğunu ilan eden, çek-senet tahsilatçısı, nitelikli yağma suçlusu, ülkücülerin dışladığı mafya reisi Sedat Peker, "Adalet Yürüyüşü" için "sabırlı olacaklarını" belirterek "gerekirse ellerimiz kırılana kadar duvarları yumruklayacağız, ancak oyunra gelmeyeceğiz" dedi. 


AKP'ye ve Erdoğan'a verdiği destekle bilinen çek senet tahsilatçısı Sedat Peker, sosyal medya hesaplarından yayınladığı yazısında Adalet Yürüyüşü'yle ilgili yalan, karalama ve hamaset içeren bir açıklama yaptı.

'ELLERİMİZ KIRILANA KADAR...'
Sedat Peker, "Vatanseverlik gerektiğinde ülke için şehit olmayı gerektirir. Ancak vatanseverliğin en zor boyutu içindeki siniri, nefreti, kini eriterek sabredebilmeyi başarmaktır. Daha önce birçok kez söylediğim gibi gerekirse ellerimiz kırılana kadar duvarları yumruklayacağız. Ancak bizi düşürmek istedikleri oyunun bir parçası olmayacağız" dedi.

Sedat Peker yazılı açıklamasında şunları söyledi:

"Türk-İslam davasına inanan dava adamları Yüce Allah’ın yazdığının haricinde hiçbir gücün yazdığı senaryonun parçası olmayacaklardır. Sabretmeliyiz. Ne kadar zor olursa olsun sabretmeliyiz. Ülkemizde iç savaş varmış görüntüsünü tüm dünyaya servis etmelerine asla olanak vermemeliyiz."
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ