Saray’ın fişlediği sanatçıların konserleri bir bir iptal oluyor

Karadenizli müzisyen Selçuk Balcı’nın Malatya konseri, mazbatası iptal edilen Ekrem İmamoğlu’na ‘Her şey çok güzel olacak’ paylaşımıyla destek verdiği için iptal edildi.


AKP’li Malatya Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Ağustos ayındaki Malatya Şenliklerinde sahne alması planlanan Karadenizli müzisyen Selçuk Balcı’nın konserinin iptal edildiği öne sürüldü. Malatya’nın yerel haber sitesi Malatya Sanal Haber’in iddiasına göre, 23 Haziran İstanbul seçimlerinde Ekrem İmamoğlu’nun çağrısının ardında sosyal medya hesabından “Her şey çok güzel olacak” paylaşımı yapan müzisyen Selçuk Balcı’nın 25 Ağustos’taki konseri iptal edildi.

SANATÇILARIN FİŞLENDİĞİNİ DUYURMUŞTU


Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasının iptal edilmesini eleştiren ve son İstanbul seçimlerinde ise “Her şey çok güzel olacak” diyerek İmamoğlu’na destek veren şarkıcı Pamela’nın da, Malatya Kayısı Festivalindeki konseri iptal edilmişti.

Cumhurbaşkanlığı Arşiv Dairesi, 23 Haziran öncesi sosyal medya hesabından ‘Her şey çok güzel olacak’ paylaşımı yapan sanatçıları fişlemişti. Fişlenen sanatçıların isim listesini Arşiv Dairesi Başkanı Muhammet Safi, sosyal medyadan yayınlamıştı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ