Natali Avazyan: Başıma bir şey gelirse sorumlusu mevcut hükûmettir

Daha önce gözaltına alınan araştırmacı Natali Avazyan yine polisin hedefinde. Abisinin evine polis baskını yapıldığını açıklayan Avazyan, yüksek tansiyon hastası olduğunu belirtti. “Başıma bir şey gelirse sorumlusu AKP hükumetidir” dedi.


Araştırmacı Natali Avazyan’ın abisinin evini bu sabah polisler bastı. Kendisini arayan polislere sosyal medya hesabından seslenen Avazyan, “Hazırlandım bulunduğum adreste gelip beni almalarını bekliyorum” dedi.

İki gündür yüksek tansiyon sorunu yaşadığını belirten Avazyan, “Eğer sağlığım ile ilgili (ölüm, beyin kanaması vs) geçirirsem sorumlusu mevcut hükumettir” ifadelerini kullandı.


Avazyan, daha önce de Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile ilgili bir tweeti nedeniyle gözaltına alınmıştı.AHMET BURHAN İÇİN KAMPANYA BAŞLATTI


Avazyan, kemik kanseri Ahmet Burhan Ataç’ın (8) tedavisi olması için kampanya başlatmış, Ahmet’in Almanya’ya gitmesine vesile olmuştu. Babası tutuklu olan Ahmet Burhan’a bu süreçte annesi Zekiye Ataç, yurt dışı çıkış yasağı olduğu için eşlik edememişti.
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ