Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren'e 10 ay hapis cezası

Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren 'uyuşturucu madde kullanma' suçundan 10 ay hapis cezası aldı.
İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 4. Ceza Dairesi, aralarında oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren’in de bulunduğu 13 sanığı ‘uyuşturucu madde kullanma’ suçundan 10’ar ay hapis cezasına çarptırdı.İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 4. Ceza Dairesi, aralarında oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren’in de bulunduğu 13 sanığı ‘uyuşturucu madde kullanma’ suçundan 10’ar ay hapis cezasına çarptırdı.

NE OLMUŞTU? 

‘Uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası alan oyuncular Çağatay Ulusoy ile Gizem Karaca ve şarkıcı Cenk Eren’in de aralarında bulunduğu 20 sanıklı dava, temyize gönderildiği İstinaf Mahkemesi’nce yeniden görülmesine karar verilmişti.


İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada Karaca, Ulusoy, Yusuf Hasan Akgün, Hüseyin Orçun Benli ve menajer Ayşe Selin Borankay ‘uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçundan 4 yıl 2 ay, Cenk Eren ise 6 yıl 3 ay hapse çarptırılmıştı. Mahkemenin gerekçeli kararında, Çağatay Ulusoy’un kendisi ve oyuncu Gizem Karaca için esrar aldırdığı anlatılırken, Ulusoy’un evinin banyosunda da esrar bulunduğu belirtilmişti. Yine Karaca’nın bir telefonda, “Abi ilk defa para vereceğim. Bari değsin. Senin de gönlün olsun. O kadar ağırladın bizi derdimi dinledin sen hallet 300 getireceğim” şeklindeki konuşması uyuşturucu madde için para vereceğinin delili olarak sayılmıştı. (AA)
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ