Fatih Portakal’ın yeni banknot paylaşımı olay oldu: ‘Çok para basılıyor herhalde’

Bir ATM’den çektiği paraların seri numaralarını paylaşan Fatih Portakal, ardışık seri numaralı banknotlara son günlerde, çok sık denk geldiğini söyledi.


Bir süredir, yıllık izni dolayısıyla ekranlardan uzak olan FOX TV Ana Haber sunucusu gazeteci Fatih Portakal, sosyal medya hesabından çok tartışılan bir paylaşım yaptı. Bir ATM’den çektiği paraların seri numaralarını paylaşan Portakal, ardışık seri numaralı banknotlara son günlerde, çok sık denk geldiğini söyledi.

SADECE BİR KAĞIT PARÇASI AMA


Portakal paylaşımında şu ifadeleri kullandı, ”Kaç seferdir ATM’lerden yeni basım paralar çekiyorum. Bu sabah da aynısı oldu. Seri no’lar hep birbirini takip ediyor. Çok para basılıyor herhalde. Aslında sadece bir kağıt parçası ama yaşamın devamlılığı için çok önemli maalesef.”

SOSYAL MEDYAYI DA SALLADI

Portakal’ın paylaşımı takipçilerinden büyük ilgi gördü. Mesaja bir saat içinde yüzlerce yorum ve binlerce beğeni geldi. Bazı sosyal medya kullanıcıları Portakal’ın ‘Çok para basılıyor herhalde’ yorumuna destek verirken bazıları da paraların imha edilenlerin yerine basıldığını savundu.
   
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER EKONOMİ HABERLERİ