Michael Jordan, 200 kiloluk balık yakaladı!

Chicago Bulls efsanesi ve Charlotte Hornets’in sahibi Michael Jordan, Kuzey Carolina’daki Big Rock Blue merlin balıkçılık turnuvasında, 200 kiloluk bir merlin yakaladı.
Son günlerde ‘The Last Dance’ belgeseli ile gündemde olan Chicago Bulls efsanesi Michael Jordan, Kuzey Carolina’daki Big Rock Blue merlin balıkçılık turnuvasında ekibi ile birlikte tuttuğu 200 kiloluk bir merlin yakalayarak dikkatleri üzerine çekti.

Jordan, “Catch 23” isimli teknesinde mürettebatı ile birlikte, Morehead City’deki ödüllü balıkla kıyıya çıkarken bir videoda görüldü. NBA 31 Temmuz’da yeniden başlayacak. Ancak Jordan sahibi olduğu Hornets’ın 2019-20 sezonundan elenmiş olması nedeniyle balık tutmaya daha fazla zaman ayırıyor. Michael Jordan, “Morehead City’ye bir süredir dönmüyordum. Wilmington’dan sadece 160 km kadar uzakta ve geri dönebilmek benim için her zaman harika. Geri döndüğüm için mutluyum. Beni davet ettiğiniz için teşekkürler. Bu benim eve dönmem için bir şanstı. Her fırsatta, evime geri dönmeyi seviyorum.” ifadelerini kullandı.  
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER DÜNYA HABERLERİ