Galaxy S9’un birçok özelliği sızdı!

Samsung'un merakla beklenen amiral gemisi hakkında son detaylar bir bir geliyor. Gelen sızıntı haberleriyle Galaxy S9'un birçok özelliği dışarıya sızdırılmıştı.


Son haberlerle birlikte Galaxy S9'un kutusu da sızdı ve birçok detayı ortaya çıktı. İşte Samsung Galaxy S9'a dair ayrıntılar...

Samsung’un en çok tutulan modelleri arasında yer alan Galaxy serisinin yeni üyesi olması beklenen Samsung Galaxy S9’a dair detaylar adım adım ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde açık şekilde görüntülenen Galaxy S9’un kutusu da sızdı. Samsung'un MWC 2018'de tanıtacağını açıkladığı Galaxy S9’un bazı özellikleri şu şekilde…

 
GALAXY S9 ÖZELLİKLERİ NASIL OLACAK?
Kutuda görünene göre Galaxy S9’da beklediğimiz gibi 5.8 inç ekran, IP 68 su ve toza dayanıklılık sertifikası, iris tarayıcı, kablosuz şarj ve dahası bulunuyor. F1.5 / F2.4 aralığında 12 MP’lik bir kamerayla gelen cihaz, değişken diyafram açıklığına sahip gibi görünüyor. Diğer taraftan cihazda, Sony’nin 960 FPS yavaş çekim moduna cevap verecek olan “Super Slow-mo” özelliği yer alıyor. “AKG tarafından ayarlanmış Stereo Hoparlör”, 64 GB hafıza, 4GB RAM ise cihazdaki diğer özellikler. Ayrıca burada yazmasa da telefonda Qualcomm’un Snapdragon 845 yonga seti olacağını da biliniyor.
 
Galaxy S9’un yeni sızıntısı Reddit üzerinden geldi. Telefonu gösteren bir görüntü, cihazın selefi ile karşılaştırıldığında alt kısmında daha ince çerçeve olduğu görülüyor. Görüntünün analizi, bunun bir ekran görüntüsü olduğuna işaret ediyor ve orijinal kaynak bilinmediğinden, güvenilirliği şüpheli kalıyor.
Ve yeni görüntü S8’e benzer bir çerçeve ile cihazın geleceği söylentilerini doğruluyor. Ancak alt çerçeve Galaxy S8'e göre biraz daha ince. Bunun yanı sıra, sol tarafta Bixby düğmesi olduğu da görülebiliyor.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER BİLİM & TEKNOLOJİ HABERLERİ