O diziye dahil olna Fırat Tanış’a epki

Gezi Parkı protestolarında medyayı, eylemleri hakkıyla vermemekle suçlayan Fırat Tanış, dizi oyunculuğuna veda ettiğini açıklamıştı. Akıllara kazınan eylemlerin üzerinden yaklaşık 4 yıl geçti ve Tanış, İstanbullu Gelin dizisine dahil oldu.
Gezi Parkı eylemlerine başından beri destek veren oyuncu Fırat Tanış, o dönem, medyayı, eylemleri hakkıyla vermemekle suçlayarak Twitter hesabından dizi oyunculuğunu bıraktığını ilan etmişti. Açıklamalarının ardından 4 yıl geçmesinin üzerine Tanış, İstanbullu Gelin’de rol aldı ve sosyal medyada tepki gördü.

4 YIL GEÇTİ VE KARARINI BOZDU

“Hiçbir medya grubunun hiçbir mecrasında, televizyon dizisi ve reklam gibi projelerde çalışmayacağım… Bu kişisel bir karardır ve sadece beni bağlar. Meslektaşlarım aynı yönde verecekleri olası bir beyanata imzamı atarım. Sinemada, tiyatroda, müzikte ve resimde buluşuruz” demişti.


Gezi olaylarının üzerinden 4 yıl geçti ve Tanış, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş’un yaptığı, Star TV'nin yeni dizisi ‘İstanbullu Gelin’e 2. bölümden itibaren dahil oldu. Ünlü oyuncu başrollerini Özcan Deniz (Faruk) ve Aslı Enver'in (Süreyya) paylaştığı İstanbullu Gelin’de tüm Boranlar’dan hesap sormaya gelen üvey kardeşleri Adem Sezgin karakterini canlandıracak.

TEPKİ GÖSTERDİLER

Tanış’ın sözlerinin üzerinden 4 yıl geçmesinin ardından bir dizide rol alması, sosyal medyada tepki çekti. Ünlü oyuncunun takipçileri Tanış’a geçmiş yıllarda söylediği sözleri hatırlattı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ