Harika Avcı gözaltına alındı

Eski şoförü Emre Ekinci tarafından bir dayak iddiası ortaya atılmıştı.
İzmir'e gelip bir otele yerleşen ünlü sanatçı Harika Avcı, 2016 yılında şoförü Emre Ekinci'yi tehdit edip dövdürdüğü iddiasıyla hakkında yakalama kararının bulunması üzerine gözaltına alındı. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Avcı, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

2016 yılında şoförü Emre Ekinci'yi tehdit edip dövdürdüğü iddia edilen ve İstanbul'da hakkında dava açılan Harika Avcı, İstanbul'daki mahkemenin kendisi hakkında çıkarttığı yakalama kararından habersiz İzmir'e gelip bir otele yerleşti. Polisin kayıt sistemine bilgileri düşen ve arandığı belirlenen Avcı, geçen cumartesi saat 05.30'da, kaldığı otel odasında polis tarafından gözaltına alındı. Alsancak Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilip işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilen Avcı, ifade verdikten sonra serbest bırakıldı.

Harika Avcı’nın eski şoförü Emre Ekinci, Avcı’nın adamları tarafından darp edildiğini söylediŞarkıcı ve oyuncu Harika Avcı'nın eski şoförü Emre Ekinci, Avcı'nın yanında çalışan isimler tarafından darp edildiğini ve öldürülmek istendiğini söylemişti.


Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ