Gülben hakkındaki haberlere isyan etti

Gülben Ergen'in kardeşim dediği Şahabettin Aydın ile çekilmiş selfieleri haberleştirilince, tepki gecikmedi.
Eşi Erhan Çelik’ten kısa bir süre önce boşanan Gülben Ergen'in, Şahabettin Aydın ile çekilmiş selfieleri kafaları karıştırdı. Ergen’le birlikte üç yıldır çalışan Aydın’ın sosyal medya hesabından sanatçı ile paylaştığı sevgi dolu kareler hesabında büyük bir yer kaplıyor. Aydın ise evde adeta ailenin bir üyesi gibi yaşıyor.

SEVMEK VE SEVİLMEK

Aydın patronuyla çektirdiği fotoğrafları kendi Instagram adresinde paylaşıyor, altına da sevgi dolu sözcükler yazıyor. Bunlardan biri de kafa kafaya verdikleri pozun altına yazdığı; ‘Sevmek ve sevilmek güneşi iki taraftan hissetmeye benzer’
GÜLBEN ERGEN GECE YARISI İSYAN ETTİ!

Ergen’in hakkında yapılan bu habere tepkisiyse son derece sert oldu. Gazete kupürlerini paylaşan Gülben, sert tweetler attı.


ERGEN, INSTAGRAM HESABINDAN ŞUNLARI YAZDI

Gülben Ergen hakkında yapılan haberi sosyal medya hesaplarından sert şekilde kınadı. İşte Ergen’in instagram hesabından yaptığı paylaşım: “Onu bu edep ve terbiye ile yetiştiren ana babaya teşekkürüm var bana bir kardeş kazandırdılar. Bu kardeşlik çocuklarıma ağabeyilik yapmaktır. Evimizin gözbebeğidir. Şoförümüz değildir. Kardeşlik duygusuna bu ne samimiyet diyen insani duygularını yitirmişler. O haberle ne iftira ettiniz, ne günaha girdiniz, kardeşlerim üzülmesinler biz yine abla kardeşiz biz yine aileyiz.”

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ