AKP’li Mahir Ünal: Son sınavımız kendimizle

Eklenme tarihi :
AKP’li Mahir Ünal: Son sınavımız kendimizle
AKP sözcüsü Mahir Ünal, partilerinin şu anda son sınavlarında olduğunu söyledi: Şu anda biz son sınavımızı veriyoruz. 15 Temmuz, 17-25 Aralık gibi birçok badire atlatmış AK Parti teşkilatlarının son sınavı kendisiyledir. Son sınanması kendisiyledir.


Samsun’da düzenlenen ‘AKP 85. İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal, AKP’nin birçok badireden ‘başarıyla çıktığını’ iddia etti. Son sınavlarını vermekte olduklarını söyleyen Ünal, sözlerinin devamında şunları dile getirdi:

‘KURU BİR İKTİDAR KAVGASI DEĞİL’ 


“Biz siyaseti diğerleri gibi kuru bir iktidar kavgası olarak görmüyoruz. Biz siyaseti insanın ve insanı değerlerin, insanın üzerinde yükseldiği ahlakı, merhameti, inancı yaşatmak için bu siyaseti yapıyoruz. Biz Tayyip Erdoğan’da bunun mücadelesini gördük. Bazıları 20 yıl oldu ‘siz yoruldunuz’ diyor. Ben 20 yıldır bu davanın içerisindeyim.

‘ŞU ANDA SON SINAVI VERİYORUZ’

Ben AK Parti’de bir yorgunluk görmüyorum. Ne görüyorum? Büyük mücadelelerin, büyük davaların son sınaması kendisiyledir. Şu anda biz son sınavımızı veriyoruz. 15 Temmuz, 17-25 Aralık gibi birçok badire atlatmış AK Parti teşkilatlarının son sınavı kendisiyledir. Son sınanması kendisiyledir. Allah’ın izniyle biz bu sınavı da aştığımızda birbirimizi Allah için sevip, Allah için kardeş olduğumuzda bu sınavı da aşacağız. Bundan emin olun. Büyük mücadelelerin son sınanması son imtihanı kendisiyledir. Bunu bir son sınanma olarak görün.”
BENZER HABERLER
SİYASET HABERLERİ