Sedat Peker’den SADAT başkanına: Kurslarınızda boğma eğitimi veriyormuşsunuz

Eklenme tarihi :
Sedat Peker’den SADAT başkanına: Kurslarınızda boğma eğitimi veriyormuşsunuz
Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, SADAT Yönetim Kurulu Başkanı Melih Tanrıverdi’nin kendisine yönelik iddialarına sosyal medya üzerinden cevap verdi.

Peker, SADAT’ın kurslarında boğma eğitimi verdiğine işaret ederek, ” Siz küçük SEDAT’ı bile boğamazsınız, namusunuz yok!. Sizin namusunuz yok, sizin gücünüz silahsız garibanlara yeter!” dedi.

Tanrıverdi, katıldığı televizyon programından Sedat Peker’in randevu taleplerini kabul etmediklerini ve telefonla görüşmediklerini ifade etti. Peker, Tanrıverdi’nin bu sözlerine “Sadat’ın sivil ayağını temsil eden Sabri Balaban’ın yanıma kaç kere geldiğinin HTS kayıtlarını çıkartı, kaç kere telefonla görüştüğümüzün HTS kayıtlarını çıkartın, Sadat başkanı Adnan Tanrıverdi ile telefonla görüşmüş müyüm, görüşmemiş miyim? Telefon HTS kayıtlarını çıkartın” şeklinde cevap verdi.


Sedat Peker, Twitter’deki Deli Çavuş isimli hesap üzerinde Tanrıverdi’nin iddialarına cevap verdi. Deli Çavuş isimli hesap üzerinden yapılan paylaşımları Sedat Peker tarafından retweet edildi.

‘DEVLETİN PARASINI ÇALMAK İÇİN SAKAL BIRAKTINIZ’

Deli Çavuş isimli hesap üzerinden yapılan paylaşımlar şöyle:

Biraz evvel sosyal medya üzerinde gördüğüm, sadatçı olduğunu söyleyen bir tip benimle ilgili bir şeyler söylemiş. Öncelikle şunu bilmen lazım! Sedat PEKER’i kimse kekleyemez! Her zaman söyledim, siz kahpesiniz sizin namusunuz yok, siz köpeksiniz. Hem de kemiklik köpeksiniz!

Sizin gücünüz annelere ve çocuklara yeter. Devletin parasını çalmak için bıraktığınız sakallar giydiğiniz şalvarlar sizi benim elimden kurtaramayacak. Ben sizin ruhunuzu biliyorum. Sizin namusunuz yok, sizin gücünüz silahsız garibanlara yeter!

Video çekmemi engellediniz, tweet atmamı engellediniz, rt yapmamı bile engellemek için uğraşıyorsunuz. Delikanlılıkta böyle birşey olur mu(?) Televizyonlara çıkıp özgürce konuşacaksınız, ama rt bile yapmama engel olmak için tüm gücünüzle uğraşacaksınız siz kahpesiniz ulan!

‘ADNAN TANRIVERDİ İLE TELEFON GÖRÜŞMESİ KAYITLARINI ÇIKARTIN’

Sadat’ın sivil ayağını temsil eden Sabri Balaban’ın yanıma kaç kere geldiğinin HTS kayıtlarını çıkartı, kaç kere telefonla görüştüğümüzün HTS kayıtlarını çıkartın, Sadat başkanı Adnan Tanrıverdi ile telefonla görüşmüş müyüm, görüşmemiş miyim? Telefon HTS kayıtlarını çıkartın.

‘KURSLARINIZDA BOĞMA EĞİTİMİ VERİYORSUNUZ’

Kurslarınızda birçok şeyin yanında boğma eğitimide veriyormuşsunuz. Siz küçük SEDAT’ı bile boğamazsınız, namusunuz yok! Lan siz köpeksiniz elbet bir gün paylaşım yapmaya başlayacağım. Sizi itin gö…. sokup çıkaracağım. Siz köpeksiniz, siz kahpesiniz!

Devlet’in gücünü kullanıp ağzımı, elimi ve dilimi bağlayacaksınız televizyonlara çıkıp kabadayılık yapacaksınız elbet şartlar değişir. Sizi köçekler gibi oynatacağım, boynunuza tasma takıp sizi it gibi gezdireceğim. Sülü gibi sizede işemek yasak!!”

EMRE OLUR: YALAN BUNLARIN DİĞER İSMİ

Sedat Peker’in sağ kolu Emre Olur sosyal medya hesabından SADAT Yönetim Kurulu Başkanı Melih Tanrıverdi’ye cevap verdi. Olur paylaşımında, “Melih Tanrıverdi Halk Tv’de yalanlarına devam ediyor. “Sabri Balaman’ın bizimle bir ilgisi veya söz hakkı yoktur” dedi. Fakat Ticaret Sicil Gazetesi öyle demiyor. Sabri Balaman’ın hisse bilgisi aşağıda. Klasik radikal islamcı hareketi. Yalan bunların bir diğer ismi” ifadelerini kullandı.
BENZER HABERLER
GÜNDEM HABERLERİ