Alaattin Çakıcı’nın eroinle yakalanan adamını haber yapan gazeteci: Tehdit ediliyorum

Eklenme tarihi :
Alaattin Çakıcı’nın eroinle yakalanan adamını haber yapan gazeteci: Tehdit ediliyorum
Gazeteci Seyhan Avşar, Alaattin Çakıcı’nın adamlarından Barış Duyu’nun eroinle yakalandığını ve istihbarata çalıştığını haberleştirdiği için tehdit edildiğini söyledi.
Alaattin Çakıcı’nın adamlarından Barış Duyu’nun eroinle yakalandığını haberleştiren Gazeteci Seyhan Avşar, tehdit edildiğini açıkladı. Avşar, “Başıma bir şey gelirse sorumlularını bilin istedim.” dedi. Duyu’nun ifadesinde ise, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun adının geçmesi dikkat çekti.

İFADESİNİ HABERLEŞTİRDİ, TEHDİT EDİLDİ

Gazeteci Seyhan Avşar, Halk TV’de kaleme aldığı “Çakıcı için kurşun atan tetikçi eroinle yakalanmış: İfadesinde yok yok” başlıklı haberiyle suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’nın adamlarından Barış Duyu’nun 16 kilo eroinle yakalandığını ve ifadesinde ise uzun yıllardır istihbarata çalıştığını yazdığı için tehdit edildiğini duyurdu.


“BAŞIMA BİR ŞEY GELİRSE SORUMLULAR BELLİDİR”

Sosyal medya üzerinden paylaşımda yapan Avşar, “Alaattin Çakıcı’nın adamlarından Barış Duyu’nun 16 kilo eroinle yakalandığı ve ifadesinde uzun yıllardır istihbarata çalıştığını yazdığım için tehdit ediliyorum. Pazartesi suç duyurusunda bulunacağım. Ancak başıma bir şey gelirse sorumluları bellidir bilinsin isterim” dedi.
 
DUYU’NUN SAVUNMASINDA SOYLU’NUN DA ADI GEÇİYOR

Avşar yaptığı haberde, suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’nın tutuklu olduğu dönemde cezaevinden hastaneye getirilirken nakil aracında bekletilmesine kızıp başhekim yardımcısına silahlı saldırı düzenleten Barış Duyu’nun 16 kilo eroinle yakalandığını yazmıştı. Gazeteci Avşar, 20 yıl hapis cezasına çarptırılan Duyu’nun savunmasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, MHP Milletvekili Feti Yıldız gibi önemli isimlere ilişkin iddialar yer aldığına dikkat çekmişti.
BENZER HABERLER
GÜNDEM HABERLERİ