‘Susamam’ iki gün içinde 10 milyondan fazla dinlendi

18 sanatçının birlikte seslendirdiği #SUSAMAM şarkısı, YouTube’da 1.1 milyon beğeni, 10.2 milyon da görüntülenme sayısına ulaştı. Şarkı, YouTube Trend’de dünden beri 1. sırada yer alıyor.
Türkiye’nin ünlü rap sanatçılarından Şanışer, dün YouTube kanalından #SUSAMAM etiketini kullanan yeni şarkısını paylaştı. Tutuklu gazeteciler, kadın şiddeti ve hayvan hakları gibi pek çok soruna dikkati çeken video Twitter gündemine 1. sıradan girerken, YouTube’da da dünden beri Trend listesinde 1. sırada yer alıyor.


Klip, Türkiye’de son dönemde çıkan en başarılı şarkılardan biri oldu. Şu anda YouTube’da 1 milyon beğeniyi geçen şarkı, buna karşılık 18 bin beğenilmeme aldı.

Şarkıyı Şanışer, Fuat, Ados, Hayki, Server Uraz, Beta, Tahribad-ı İsyan, Sokrat St, Ozbi, Deniz Tekin, Sehabe, Yeis Sensura, Aspova, Defkhan, Aga B, Mirac, Mert Şenel ve Kamufle seslendiriyor.

Sosyal medyada şarkı hakkında yorum yapan pek çok kişiye göre, müzik alanında yeni bir dönem başlatacak şarkı 14 dakika 54 saniyelik süresiyle de ne kadar farklı bir yapım olduğunu gösteriyor.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER KÜLTÜR & SANAT HABERLERİ