Stephen King yılın en iyi korku filmini açıkladı

Korku gerilim romanlarının en ünlü ismi Stephen King, ilk çeyreğinden beri gerilim havasında yaşadığımız 2020’de en beğendiği korku filmini açıkladı.

Sosyal medya hesaplarından zaman zaman film listeleri paylaşan King, bu kez 2020’de en beğendiği korku filmini açıkladı. Korkunun efendisine göre hemen hemen herkesin hiç yaşanmamış olmasını dilediği yılın en iyi korku filmi The Rental…
BAŞARILI BİR ISSIZ EV ÖYKÜSÜ

Ünlü aktör James Franco’nun kardeşi Dave Franco tarafından yönetilen film okyanus kıyısında kısa bir tatil için güzel bir ev kiralayan bir grup arkadaşın yaşadıklarını anlatıyor. The Rental, Now You See Me filmlerinden oyuncu olarak hatırlayacağımız Dave Franco’nun ilk yönetmenlik deneyimi.

Stephen King, Dave Franco’nun bu ilk filmi hakkında “The Rental’ı çok beğendim. Bu korku fikrini daha önce görmüştük ama bu özenle hazırlanmış gerçek bir hikaye.” ifadelerini kullandı. Filmde Legion dizisiyle tanınan Dan Stevens’a Alison Brie, Shelia Vand ve Jeremy Allen White eşlik ediyor.

Koronavirüs nedeniyle vizyon tarihi birkaç kez ertelenen ve daha sonra online platformlarda yayınlanan The Rental’in fragmanını buradan izleyebilirsiniz.


 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER KÜLTÜR & SANAT HABERLERİ