BUDO ve İDO'dan sefer iptalleri

Marmara Denizi'nde etkili olan fırtına, sabah saatlerindeki deniz ulaşımında aksamalara neden oldu. BUDO ve İDO bazı seferlerini iptal etti.
Marmara Denizi'nde etkili olan fırtına, deniz ulaşımını aksattı. Şiddetli rüzgar nedeniyle İDO ve BUDO bazı seferlerini iptal etti. Öte yandan Kuzey Ege'de de etkili olan şiddetli rüzgarlar nedeniyle Çanakkale'de de bazı seferler iptal oldu.

İDO olumsuz hava koşulları nedeniyle 25.09.2018 Kadıköy-Yenikapı- Bursa 07:50 seferini iptal etti. İDO ayrıca; Bursa-Armutlu-Armutlu Tatil Köyü-Yenikapı-Kadıköy 08:30 seferini ve Bandırma-Yenikapı-Bostancı 07:45 seferini de iptal etti.

BUDO ise olumsuz hava koşulları ve şiddetli rüzgar nedeniyle 07: 00 Bursa(Mudanya) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci) seferi, 07: 30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - Bursa (Mudanya) seferi, saat 09: 00 Bursa (Mudanya) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci) seferi, 09: 00 Bursa (Mudanya) - Armutlu (İhlas) seferi, 09: 30 Armutlu (İhlas) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci) seferi ve 10: 30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - Bursa (Mudanya) seferini iptal ettiğini açıkladı.


Çanakkale'de de gece yarısından bu yana etkili olan fırtına nedeniyle saat 10.00'da Kabatepe'den Gökçeada'ya gerçekleştirilmesi planlanan arabalı vapur seferi iptal edildi. Gökçeada'dan Kabatepe'ye ve Kabatepe'den Gökçeada'ya saat 07.00'deki karşılıklı feribot seferleri de fırtına nedeniyle yapılamadı.

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER YAŞAM HABERLERİ