Taraftara kalsa %70 Ali Koç seçilir

Spor yazarı ve yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Fenerbahçe gündemini değerlendirirken, Mahmut Uslu'nun geçtiğimiz gün yaptığı açıklamalar hakkında da dikkat çeken ifadeler kullandı.
Fenerbahçe’de yaşanan seçim gerginliğini değerlendiren Serdar Ali Çelikler, taraftarlara kalsa Ali Koç’un %70 oranla başkan seçileceğini söyledi. İşte Çelikler’in açıklamaları…

ÖNEMLİ BİR İTİRAF VAR

Herkes Mahmut Uslu'nun “Yetiştirme Taraftar” lafına taktı ama o cümlenin sonu çok daha önemli ve gizli bir itirafı barındırıyordu.İŞ TARAFTARA KALSA!


Uslu, “F.Bahçe Başkanı'nı yetiştirme taraftar değil kongre üyeleri seçer” demişti. Uslu da tıpkı Aziz Yıldırım gibi biliyor ki iş taraftara kalsa bu yönetimin seçilme ihtimali yok.

STADYUMDA SEÇİM YAPILSA…

Ülker Stadı'na seçim sandıkları kurulsa yüzde 70'e 30 oranla Ali Koç seçilir. O nedenle çoğunluğu Fenerbahçeli olup olmadıkları bile tartışmalı Azizbahçeliler ile doldurdular yıllardır.

YEMEKLER VERİLİYOR

O nedenle Uslu da başkan da diğerleri de Azizbahçeliler'e “Bizim için varsa yoksa sizsiniz” yemekleri veriyor. Garibim Aykut Kocaman da bu taraftar kendisi yüzünden tribüne gelmiyor sanıyor. Hocam, sen dünyanın en iyi futbolunu oynatsan da taraftar gelmeyecek zaten. Sorun çoook daha yukarıda.TATMİNKAR AÇIKLAMA ŞART

Bir kere şahsi yorumum; zaten geldiği günden beri tartışılan ve 15 Temmuz sonrası alelacele göreve getirildiği bizzat sayın başkan tarafından ifade edilen ‘anti-Fenerbahçeli' Yusuf Namoğlu MHK'sinin derhal görevden alınması gerektiği yönünde. Ancak benim şahsi yorumum bir yana Yıldırım Demirören'in artık şu konu başlıkları hakkında muhakkak ve muhakkak tatminkar açıklamalar yapması şart olmuştur.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ