Sabri Sarıoğlu'ndan Volkan Demirel açıklaması

Yeni sezon öncesi Göztepe'ye katılan Sabri Sarıoğlu, maç sonrası çarpıcı konuştu.
Volkan Demirel'le el sıkışmaması "Yapılan saygısızlıktan dolayı kendisini hiçbir zaman affetmedim" diye değerlendiren Sabri, "Galatasaray'da net bir şekilde engellendim. Bunun hocayla bir alakası yok" dedi.

Göztepe-Fenerbahçe maçını değerlendiren Sabri Sarıoğlu, "İyi mücadele ettik. Ben de dahil bir çok oyuncu takıma yeni geldi. Hocamız da takımın başına yeni geçti. Bu kısa süreçte iyi bir birliktelik yaşadık. Takım arkadaşlarımın yetenekleri ve karakterleri inanılmaz derece iyi. İnşallah bundan sonra Göztepe camiasına yakışır mücadele edeceğiz." dedi.

"KENDİSİNİ HİÇBİR ZAMAN AFFETMEDİM" 


Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'le neden maç öncesi el sıkışmadığını da açıklayan tecrübeli oyuncu, "O konuda görüşüm gayet nettir. Her zaman söylediğim gibi. Konuyu uzatmaya gerek yok. Yapılan saygısızlıktan dolayı kendisini hiçbir zaman affetmedim. O yüzden elini sıkmak istemedim." diye konuştu. 

Galatasaray'dan ayrılışını, "İçimde inanılmaz derece ukte var. 21 yıl emek verdiğim Galatasaray camiası hakkında konuşup da yanlış şeylerin doğmasına izin veremem. Bu bana, karakterime yakışmaz. Üzüldüğüm, kırıldığım unutamayacağım çok şeyler oldu. Futbol bu. Demek ki bunlar da olabiliyor. Yapacak bir şey yok. Şu an Göztepe camiasının bir parçasıyım. Bu camia içerisinde en iyi şekilde terimin son damlasına kadar mücadele edip Göztepe'ye yakışır bir şekilde sezonu tamamlamak istiyoruz." ifadelerini kullandı. 
Yükleniyor...
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ