Rodrigues ayrılıyor! İşte bonservis bedeli

Galatasaraylı futbolcu Garry Rodrigues, Suudi Arabistan'ın Al İttihad takımına transfer oldu. Bir süredir Al İttihad ile görüşmelerini sürdüren Garry Rodrigues, Suudi Arabistan'ın yolunu tuttu.
Galatasaraylı futbolcu Garry Rodrigues, Suudi Arabistan'ın Al İttihad takımına transfer oldu. Bir süredir Al İttihad ile görüşmelerini sürdüren Garry Rodrigues, Suudi Arabistan'ın yolunu tuttu. Galatasaray Kulübü, yıldız futbolcunun transferinden 10 milyon 250 bin Dolar bonservis bedeli kazandı.

Galatasaray’ın yıldız kanat oyuncusu Garry Rodrigues, Suudi Arabistan temsilcisi Al Ittihad’a transfer oldu. Kulüpler 10 milyon 250 bin Dolar (9 milyon Euro) bonservis bedeli karşılığında anlaşmaya vardı. Kısa süre içinde transferin resmiyet kazanması beklenirken Rodrigues PAOK’tan transfer edilirken yapılan anlaşma gereği Galatasaray, Rodrigues’in eski kulübü Yunanistan temsilcisi PAOK’a elde edilen bonservis bedelinden %20 pay verecek.

Oyuncu eğer Al Ittihad’dan 10 milyon Dolar üzerinde bir satışla ayrılırsa Galatasaray %20 pay alacak. Al İttihad ile görüşmelerini tamamlamak için bir süre önce Suudi Arabistan’a giden Garry Rodrigues’in kısa sürede resmi sözleşmeye imza atması ve Galatasaray Kulübü’nün sözleşme detaylarını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirmesi bekleniyor.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ