Quaresma'nın 43 günlük cezası bitti: Sanki 43 yıl gibiydi

Beşiktaş'ın Portekizli oyuncusu Ricardo Quaresma, Fenerbahçe ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçından sonra aldığı 5 maçlık cezanın kendisini çok kötü etkilediğini söyledi.

Ricardo Quaresma uzun bir aradan sonra Akhisarspor karşılaşmasıyla birlikte formasına tekrar kavuştu. 

Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, Fenerbahçe ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçından sonra aldığı 5 maçlık cezanın kendisini çok kötü etkilediğini söyledi. Beşiktaş’ın Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Fenerbahçe’yle 1 Mart’ta oynadığı karşılaşmada damgasını Ricardo Quaresma’nın yaşadığı olaylar gündem olmuştu. 


Ricardo Quaresma, ikinci yarıda dahil olduğu maçta 7 dakika süre alıp Josef de Souza’ya eliyle yaptığı müdahale ve sonrasında yer aldığı saha olayları sebebiyle 5 maç ceza almıştı.Fanatik Gazetesi’nin haberine göre, cezasını tamamlamasının ardından önceki gün Akhisarspor’la oynanan mücadelede formasına kavuşan tecrübeli futbolcu, takımından ayrı kaldığı dönemle ilgili olarak yorumda bulundu.

Ricardo Quaresma, takımından ayrı kaldığı dönemde büyük üzüntü yaşadığını söyledi. Quaresma, “Tam 43 gün formamdan uzak kaldım. Bana adeta 43 yıl gibi geldi. Takımıma katıldığım karşılaşmada kazanmak ise benim için çok güzel bir oldu. Fakat kaçırdığımız gollere fazlasıyla üzüldüğümü belirtmeliyim. Şimdi kayıp vermeden şampiyonluğa yürüyeceğiz” dedi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ