Milli Takım’ın yeni formaları uçuk fiyatlara

Daha önceki sezonlar da tartışmalara neden olan Türkiye A Milli Takım formasının yeni tasarımı görücüye çıkarıldı. Formalar için belirlenen uçuk fiyatlar taraftarları adeta isyan ettirdi.
A Milli Takım’ın UEFA Uluslar Ligi ve 2020 Avrupa Şampiyonası elemelerinde giyeceği yeni formalar bugün Türkiye Futbol Federasyonu tarafından tanıtıldı… İç sahada kırmızı, dış sahada ise beyaz olarak belirlenen ve Nike tarafından tasarlanan formalar taraftarları da ikiye böldü.

TFF’nin yeni formaları resmi olarak görücüye çıkarmasının hemen ardından sosyal medyada bir çok tartışmayı beraberinde getirdi. Kimileri her geçen yıl Milli Takım formalarının biraz daha özünden uzaklaştırıldığını düşünürken, belli bir kesim ise yeni formaların eskiye nazaran daha iyi tasarlandığı görüşünce birleşti.

Ancak taraftarların yeni formalar üzerinde fikir birliğine vardığı tek bir detay daha vardı; satış fiyatı… İlk olarak http://eshop.tff.org üzerinden satışa çıkarılan ve mağazalara 29 Mart’tan itibaren geleceği belirtilen formalar deyim yerindeyse el yakıyor.


Sözcü
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ