Fenerbahçe’de kaptanlar Aykut Kocaman’a söz verdi

Fenerbahçe'de kaptanlar Volkan, Hasan Ali ve Josef, istifadan dönen hocalarına, “Sorumluluk bize ait. Daha fazla mücadele edeceğiz” dedi. Bu toplantıya, Kocaman ile arası açılan 2. kaptan Mehmet Topal katılmadı.
Fenerbahçe’de, Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın istifa kararından geri adım atması sonrası dün önemli bir görüşme gerçekleşti. Takım kaptanları, tecrübeli çalıştırıcı ile bir araya geldi.

Volkan Demirel liderliğinde Hasan Ali Kaldırım ve Josef de Souza, Kocaman  ile görüşüp, “Bir başarısızlık varsa sorumluluk bize ait. Her şeyin daha iyi olması için daha fazla mücadele edeceğiz.3 Temmuz'un altından kalktık, bu zor günleri de atlatacağız” sözünü verdi.

DEVRE ARASINDA KESİN YOLCU


Fakat bu toplantıda bir eksik vardı. Takımın ikinci kaptanı ve geçen yıl 2020'ye kadar yeni kontrat imzalanan Mehmet Topal, Aykut Kocaman ile yapılan görüşmeye katılmadı. Kocaman ile sorunyaşayan ve adı, kadro dışı bırakılacaklar listesinde yer aldığı iddia edilen orta saha, bir anlamda tavrını da belli etti.

Fenerbahçe kulislerinde, Aykut Kocaman'ın, Topal'ı defterden sildiği konuşuluyor. Kulübün, yıldız oyuncuyu devre arasında satış listesine koyacağı, gelecek tekliflere kolaylık göstereceği belirtiliyor. Mehmet Topal'a yurtdışından teklifler olduğu gelen bilgiler arasında.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ