Fatih Terim'den Ozan Kabak yorumu

Akhisarspor maçında ağır yenilgi alan Galatasaray'da Fatih Terim maçla ilgili değerlendirmelerde bulundu. 3-0 gibi bir skorla Akhisarspor'a mağlup olan Galatasaray'da Fatih Terim, genç yıldız Ozan Kabak'ın performansını da değerlendirdi.


Fatih Terim yaptığı basın toplantısında, "Galatasaray golleri kaçırabilir, penaltı da kaçırabilir. İkinci yarıda çıkıp, bunun üzerine yenmeli." dedi.

SAHANIN EN İYİSİ BENCE OZAN KABAK'TI


UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Lokomotiv Moskova ile perşembe günü oynadıkları için rotasyon yapmadıklarını belirten Terim, oyunda bir alternatifleri olsun diye kurgu değişikliği yaptıklarını ifade etti. Maçın ilk 15 dakikalık bölümünde planlarının tuttuğunu söyleyen deneyimli çalıştırıcı, Ozan Kabak'ın performansını da ilişkinde yorumda bulundu. Sahanın en iyisinin Ozan Kabak olduğunu ifade eden Terim, "Bugün 3-0'a rağmen sahanın en iyisi bence Ozan'dı" "Galatasaray golleri kaçırabilir, penaltı da kaçırabilir. İkinci yarıda çıkıp bunun üzerine yenmeli.

Esas düşünmemiz gereken bu. Farklı sonuçlarla yenilmekten hiç hoşlanmıyorum. Yoksa mağlup da olursunuz.Bu formanın hakkını verdikten sonra sorun yok. Mücadele edersiniz, oynamaya çalışırsınız, sonuçta mağlup olsanız da önemli değil. Bugün öyle değildi maalesef. Böyle bir kayıptan hiç hoşlanmış değilim. Bugün 3-0'a rağmen sahanın en iyisi bence Ozan'dı. Çok sevinçliyim. Henüz 18 yaşında bir çocuk. Diğerlerinden de bunu bekliyoruz." dedi.

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ