Derbide yaşananlarla ilgili 7 kişi daha gözaltına alındı

Fenerbahçe-Beşiktaş maçında çıkan olaylarla ilgili 7 kişi daha gözaltına alındı. Şenol Güneş'in yaralanmasına neden olan S.D. ile birlikte gözaltı sayısı 8'e yükseldi.
Ziraat Türkiye Kupası Yarı Finali’de dün oynanan ve yarıda kalan Fenerbahçe-Beşiktaş maçında çıkan olaylarla ilgili 7 kişi daha gözaltına alındı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in yaralandığı olaylara ilişkin Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Spor Suçları Soruşturması Bürosu tarafından yürütülen soruşturmada 7 kişi daha gözaltına alındı.

Soruşturmada, olayların planlı bir organizasyon dahilinde gerçekleşme ihtimali ve azmettiricinin olup olmadığının tespitine yönelik araştırma yapıldığı belirtildi. Bu kapsamda tüm kamera kayıtlarının incelenmeye alındığı ifade edildi.


Yapılan çalışmalar sonucu ilk etapta olaylara karıştığı tespit edilen 7 kişinin daha gözaltına alındığı öğrenildi. Şenol Güneş’in yaralanmasına neden olan S.D. ile birlikte derbide yaşanan olaylara ilişkin gözaltına alınan taraftar sayısı 8’e yükselmiş oldu.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ