Basın toplantısında Şenol Güneş'e müdahale!

Maçın ardından basın toplantısında Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e skandal bir müdahale yapıldı. Tecrübeli teknik adamın soru alması engellenmeye çalışıldı.
Karşılaşmanın ardından basın toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’e süre konusunda müdahale yapıldı.
 
Yaklaşık 20 dakika süren basın toplantısında Fransız yetkililer tarafından sürenin dolduğu yönünde skandal bir müdahale yapılırken tecrübeli teknik adamın soru alması engellenmeye çalışıldı.
 
Tecrübeli hoca “Son bir tane. Neye müdahale etti?” dedi. Tecrübeli teknik adam son sorusunu aldıktan sonra ise “Rahatsız mı oldu? 15 dakika mı, toplantı kaç dakika sürer?” şeklinde tepki gösterdi.


Güneş basın toplantısında ise şöyle konuştu:
 
“Onların tarzında oynadık, hızlı olmaya çalıştık. Golü bulduk, çıkışları iyi yaptık. Oyun kontrolümüzdeydi. Orta sahayı daha kalabalık tutup dirençli olmak istedik. Bazen kanatlardan gelmelerine hakim olamadık. Duran topta bizim hatamızla gol bulmaları, onları morallendirdi. Daha sonra ikinci hata ve gol, onlara galibiyeti getirdi. Son bölümde oyundan da düştük. Top tutmamız gerekiyordu, Cenk’i o yüzden aldım. Tolgay’ı alarak orta sahanın daha dirençli olacağını düşündüm. Rakip, bizden daha diri oynadı. Bu maçı taşımalıydık ama yapabilirdik. İkinci golü biz de bulabilirdik. Duran toplarda iyi olduğumuz anlar vardı.”
 
Turu geçecek güçleri olduğunu kaydeden Güneş, “1-0 iken son anda 2-1 kaybetmek üzücü. İki maçlık bir tur maçıydı. İkinci 90 dakikayı sahamızda oynayıp, turu geçmek istiyoruz. Bir 90 dakika daha var. Olumsuz olarak bakmıyorum sadece kaybettik diyorum” diye konuştu.
 
Maç öncesi yaşanan olayların üzücü olduğunu söyleyen Beşiktaş’ın hocası, yanlış yapan seyircilerin ortadan kaldırılması gerektiğini söyledi.

(Haber1903)
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ