Aziz Yıldırım ve Volkan'a çok sert gönderme

Eski hakem ve spor yazarı Erman Toroğlu, Kayserispor'a 4-1 yenilen Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım ve Volkan Demirel'e çok sert eleştiri yaptı.

İşte Toroğlu'nun değerlendirmeleri...

"Dün geceki skorun Fenerbahçe açısından iki tane sorumlusu var. Birisi Volkan Demirel, diğeri Aziz Yıldırım. İkisinin bu maçtan evvel yaptığı hareketler ve saçma sapan konuşmalar Fenerbahçe takımını futboldan koparmış..


Volkan Demirel, basketbol maçında ellerini kollarını kaldırıp da sağa sola "İşte böyle, her sene böyle" diye bağırıyor ama, 30-35 metreden vurulan topları da "İşte böyle, her sene böyle" deyip içeri alıyor."

TAKIMDA BAŞ BELLİ DEĞİL
"İlk yarının son 8 dakikasında Kayserispor gereksiz yere topa vurmaya başlamıştı. Ayağa oynayarak çıkıyorlardı normalde. Fenerbahçe'nin yediği gollere bakın."

Şener bir tane gol attırsa ne olur? 2-3 tane gol onun yerinden geldi. Sen önce işini yap. Amaaa... Takımda ne baş belli, ne bir şey belli."

"Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım içerden takımı dinamitliyor. Ben futbolcuyum, Fenerbahçe'de oynuyorum. Başkan diyor ki, onu alsaydım, bunu alsaydım, o gelecekti...

ÖNCE KENDİ TAKIMINLA İLGİLEN

"Ben kimim lan' diyor futbolcu? Bugünün tek sorumlusu Aziz Yıldırım'dır. Sanane rakipten, sanane MHK'dan. Sanane başkasının oyuncusundan. Fatih Terim hangi görevi nasıl yapıyormuş sana ne abi... Sen önce kendi takımınla ilgilen. Bak transfer yapamıyorsun."

"Daha farklı olurdu. 65'te falan 4 olsaydı 6-7 yerdi Fenerbahçe. Artık Volkan Demirel ile de olmaz. Her sene böyle işte böyle Volkan Demirel. Böyle atarlar adama. Bu skorun iki sorumlusu var. Birincisi Volkan Demirel, ikincisi Aziz Yıldırım."

BAŞTAKİ TUZ RUHUNUN DEĞİŞMESİ LAZIM
"Fenerbahçe'de ruh değişimi lazım. Ama önce baştakı ''Tuz Ruhunun'' değişmesi lazım. O yüzden Fenerbahçe'den bir halt olmaz. Kusura bakmayın bu benim görüşüm. Fenerbahçe'ye 10 numara değil, başkan lazım. Aziz Yıldırım başka takımın oyuncularına konuşuyor. Bu sözleri kendi takım oyuncularını da etkiliyor."

SERGEN'İN KARAKTERİ YANSIMIŞ
"Fenerbahçe'de bana iyi oynayan 3 tane oyuncu sayın. Bir Mehmet Topal diyebilirsin. Dönelim Kayserispor'a. Kötü futbol oynayan oyuncu gösteremezsin. Herkes birbirine yardım etti. Boşa top atmadılar. Hep ayağa oynadılar. Bu da Sergen'den gelen bir özellik."

"Teknik Direktörler kendi stillerini takımlarına yansıtırlar. Sergen'in oyun karakteri kısa zamanda takıma yansımaya başlamış"
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ