Meclis Başkanı'ndan Kılıçdaroğlu'na: Milli birliğimizi bozmayalım..

Man Adası'yla ilgili Off-Shore ve Reza Zarrab'ın rüşvet çarkının ortaya çıkmasından sonra hesap soran Ana Muhalefetin duruşuyla ilgili Meclis Başkanı İsmail Kahraman' Kemal Kılıçdaroğlu'na yanıt verdi. Kahraman, "Milli birliğimizi bozmayalım." dedi.
Ortaya saçılan dekontlar ve Zarrab'ın rüşvet çarkına ilişkin ortaya çıkan gelişmelerden sonra TBMM Başkanı İsmail Kahraman Kılıçdaroğlu'na yanıt verdi. Kahraman, "Türkiye'nin önünü kesmek isteyen mihrakların ekmeğine yağ sürmeyelim, milli birliğimizi bozmayalımDownload
TBMM Başkanı İsmail Kahraman CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddialarına karşı ilk kez konuştu. Kahraman tek cümlelik yanıtında şunları söyledi:

"Türkiye'nin önünü kesmek isteyen mihrakların ekmeğine yağ sürmeyelim, milli birlik ve bütünlüğümüzü bozmayalım, birbirimize anlayışla davranalım ve kardeş olduğumuzu her zaman hatırlayalım."


NE OLMUŞTU?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlunun ve yakınlarının yurt dışına para gönderdiğini ileri sürmüş ve belge açıklamıştı.

AKP'den de belgelerle ilgili 'sahte' yanıtı gelmişti. Bu olayın üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan ve iddialarda adı geçen Erdoğan'a yakın isimler Kılıçdaroğlu'na bir milyon 500 bin lira manevi tazminat istemiyle dava açmıştı.
Yükleniyor...
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ