Erdoğan konuşurken Türkeş telefonda oyun oynadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın grup konuşmasını dinleyen Tuğrul Türkeş 'Candy Crush Saga' oynarken görüntülendi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin başına ise az daha seyirci bölümünde oturan bir çocuğun tableti düşecekti...
AKP’nin TBMM’de yapılan grup toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşurken, eski Başbakan yardımcısı ve Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, cep telefonu ile ‘Candy Crush Saga’ (Şeker Patlatma) adlı oyunu oynadı.

Sözcü gazetesinden Zekeriya Albayrak’ın haberine göre, AK Parti grubunda Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşurken ağırlıklı olarak, Afrin’de tamamlanan ‘Zeytin Dalı Operasyonu’ konusuna değindi. Bu sırada Başbakan eski Yardımcısı Tuğrul Türkeş ise cep telefonunu inceledi. Türkeş daha sonra da telefonuna yüklü olan ‘Candy Crush Saga’ adlı oyunu oynayarak vakit geçirdi.

TABLET AZ DAHA BAKANIN KAFASINA DÜŞECEKTİ


Grup toplantısında Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de bir kazanın eşiğinden döndü. Bakan için ayrılan koltuğa seyirci bölümünde oturan bir çocuğun tableti düştü. Bakan tam o sırada koltuğa oturmak üzere bulunuyordu. Locadan tabletini düşüren çocuk ‘Tabletimi istiyorum’ diye ağlayınca polisler devreye girdi ve görevli aracılığıyla tablet çocuğa geri verildi.

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ