Bakanın kardeşi müsteşar yardımcısı olarak atandı!

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün ağabeyi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na Müsteşar Yardımcısı olarak atandı.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in dünürü Uğur Büyükhatipoğlu da geçtiğimiz ay Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü olarak atanmıştı.

BÜROKRASİYE ‘YAKIN’ GÖREVLER

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında bir ay arayla yapılan atamalar dikkat çekti. Devlet Su İşleri (DSİ)’de Daire Başkanlığı ve Başmüfettiş görevinde bulunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün ağabeyi Hasan Özlü, geçtiğimiz hafta Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü’ne Daire Başkanı olarak atanmıştı. Hasan Özlü, bu hafta da Tarım Bakanlığı’nda Müsteşar Yardımcılığına getirildi.


DİKKAT ÇEKEN ATAMALAR

Diğer yandan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in dünürü Uğur Büyükhatipoğlu, geçtiğimiz ay Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü olmuştu. Büyükhatipoğlu, bu göreve atanmadan önce Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdür Yardımcısıydı. Her iki bürokrata da yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. 
 
Yükleniyor...
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ