Bahçeli’den Küçükkaya tepkisi! Pazar akşamı televizyon izlemeyecekmiş

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘millet ittifakı’ İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile ‘cumhur ittifakı’ adayı Binali Yıldırım arasındaki televizyon tartışmasının moderatörünün gazeteci İsmail Küçükkaya olarak belirlenmesine
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘millet ittifakı’ İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile ‘cumhur ittifakı’ adayı Binali Yıldırım arasındaki televizyon tartışmasının moderatörünün gazeteci İsmail Küçükkaya olarak belirlenmesine sert tepki gösterdi. Bahçeli, “Bu şahsın Cumhur İttifakı ve MHP’ye husumet besleyen tavrı açıktır, bilinmektedir. Tarafsız değildir, samimi değildir, yeterli hiç değildir. Kaldı ki, FOX TV’nin yayın çizgisi de bulanık ve sorunludur” dedi.

İsmail Küçükkaya’nın hangi vasıflarından dolayı böylesi önemli bir program için tercih edildiğini anlayabilmiş değilim.

Bu şahsın Cumhur İttifakı ve MHP’ye husumet besleyen tavrı açıktır, bilinmektedir. Tarafsız değildir, samimi değildir, yeterli hiç değildir. Kaldı ki, FOX TV’nin yayın çizgisi de bulanık ve sorunludur.


Şayet İsmail Küçükkaya’nın moderatörlüğü kesinleşirse, bilinsin ki, 16 Haziran 2019 tarihinde 21.00’den itibaren televizyon izlemeyeceğim, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarının tartışmasını takip etmeyeceğim.”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ