Bahçeli de Erdoğan gibi CHP'yi PKK ile bir tuttu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ortaya çıkan Man Adası belgeleriyle Zarrab'ın ABD'deki davada itirafçı olup AKP'nin rüşvet çarkıyla ilgili konuşmaya başlamasından sonra tıpkı AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi CHP'yi PKK ile bir tuttu.
AKP ile birlikte hareket eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Antalya'da belediye başkanları toplantısında CHP'ye yüklendi. Gündeme dair açıklamalarda bulunan Bahçeli, "Önümüzde ilk hedef Mart 2019 yerel seçimleridir." dedi. Bahçeli, CHP'ye de çok sert ifadelerle yüklenerek "CHP, HDP, PKK, EMEP, F... ve diğer ihanet taşeronları ne yaparsa yapsınlar milli uyanışı durduramayacak." dedi.

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:

"Belediyeler hayatın bizatihi içindedir. Bu itibarla toplumun en ücra hüclerine sirayet etmesi gereken belediyelerdir. İnsanların sorunlarına çözüm arayan kim olursa olsun başımızın üstünde yeri vardır. Bununla birlikte sorunlara sırtını dönmüş belediyelerde hayır yoktur. MHP üretken belediyecilik anlayışıyla Türk siyasetinde müstesna bir yeri vardır.


"KASIM 2019 SEÇİMLERİ İÇİN FİKİR VERECEKTİR"

Bu seçimler aynı zamanda Kasım 2019 genel seçimleri içinde istikamet hakkında bir fikir verecektir. Şimdiden çalışmalrı derinleştirmeki milletimizin kapılarını çalmak gereklidir. Sanki yarın seçim varmış gibi hazır ve dakik olmak ertelenemez bir ihtiyaçtır.

CHP'YE ÇOK AĞIR SÖZLER: İHANET TAŞERONU

Yenilgimizi, eriyip gitmemizi bekleyenleri birlikte şaşkına çevirip hayal kırıklığına ulaştıracağız. CHP, HDP, PKK, EMEP, FETÖ ve diğer ihanet taşeronları ne yaparsa yapsınlar milli uyanışı durduramayacak. Sizlere talimatla tavsiyem odur ki, her insanımızın ayağına gidiniz, her insanımızı anlayınız. Anketler şöyle demiş alayını boş verin, vatandaşlarla buluşun."
Yükleniyor...
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ