BİM ve A101’de satılan Emin Et’in içinden ne olduğu belirsiz şeyler çıkıyor

Sosyal Medya, BİM ve A101’de satılan Namet ürünü Emin Et’in içinden çıkan şeyin et olmamasıyla sarsılıyor. Sahibi ise Erdoğan’a çok yakın isim.
Sosyal medyada Emin Et hazır kıymaya ilişkin videolar viral oldu. Videolarda açık pembe ve taze görünümlü kıymanın kokusu olmamasından şüphelenen bir ev kadınının, yemeklerde etin renginin kaybolmasından şüphelenmesi üzerine yaptığı test görülüyor.

Videodaki ev hanımı paketini açtığı Emin Et kıymayı soğuk suda yıkadığında su tamamen pembeye dönüyor. Geriye ise beyaz ve ne olduğu anlaşılamayan bir nesne kalıyor. Videodaki ev hanımı da tepkisini “Tavuk mudur ne olduğu belli değil” diyerek gösteriyor.

 


Emin Et

A 101 ve BİM’e boyayla et görünümü verilmiş ne olduğu anlaşılamayan kıymayı satan EminEt’in üretildiği firma Namet olarak görülüyor. Namet’in sahibi Faruk Kayar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çok yakın bir isim. Öyle ki Erdoğan bu ailenin nikahına da katılmış.ERDOĞAN’IN FAVORİ DİZİSİNDE OYNUYORLAR

Emin Et’in sahipleri Erdoğan’ın favori dizisinde de boy gösteriyorlar. Ailenin fertlerinin Payitaht Abdülhamit dizisinde aile boyu rol aldıkları da sosyal medyaya yansımış durumda.
   


Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SAĞLIK HABERLERİ