​Tetikçi Küçük’ten Doğan ve Özkök’e ağır sözler!

Ünlü medya tetikçisi Cem Küçük, sokak kavgasından hallice üslubuyla “sen kimsin” diyerek Ertuğrul Özkök’e ve Hürriyet Grubu’na saldırdı.


Tetikçi Cem Küçük Aydın Doğan’ı parmağında oynattığını iddia etti. Bir yandan serçe parmağı kadar gücü olmadığını dile getirdiği Özkök ve Hürriyet gazetesini, diğer yandan ana akım medyayı dizayn etmekle suçladı.

ORAY EĞİN’İ HABERTÜRK’E ÖZKÖK YERLEŞTİRDİ


Oray Eğin’i Habertürk’e Ertuğrul Özkök’ün yerleştirdiğini iddia eden Küçük, Aydın Doğan’ın kendi sözünden dışarı çıkmadığını ve bir sözüyle Özkök’ü kovduracağını iddia etti. Ancak neden kovdurmadığını açıklamadı.

Oray Eğin’in Habertürk’te yazmaya başlamasının Özkök’ün tasarrufu olduğunu ancak Kenan Tekdağ’ın inisiyatifi gibi gösterildiğini öne sürdü. Eğin’in Özkök’ün ‘adam’ı olduğunu belirten Küçük, Özkök’ün maksadının da Turgay Ciner’i batırmak olduğunu iddia etti.

“BYLOCK İSMAİL EKRANLARA ÇIKABİLİYOR MU?”

“Bütün Hürriyet’i toplasan benim serçe parmağım kadar güçlü değildir” diyen Küçük; Tolga Tanış, Nazlı Ilıcak, Bülent Mumay, Eyüp Can’ı kendisinin Aydın Doğan’a verdiği talimatlarla kovdurduğunu söyledi. Doğan Medya’da çalışmaya devam eden İsmail Saymaz’dan da ‘Bylock İsmail’ diye bahseden Küçük, onun da artık televizyonlara çıkmasına izin vermediğini öne sürdü.

“HÜRRİYET O KADAR ÇARESİZ Kİ… PARMAĞIMDA OYNATIYORUM”

“Talimatı vereyim Aydın Doğan gereğini yapar” diyen Küçük, o kadar akılsızlar ki parmağımda oynatıyorum bunları, kedinin fareyle oynadığı gibi oynatıyorum. “Ben bunları yıllardır okurum” diyen Küçük, “bunlarda zeka-meka yoktur. Bakın ne halde Hürriyet, o kadar çaresiz ki..” yorumunda bulundu.

KÜÇÜK’TEN  ‘SABAH GAZETESİ BATIRILDI’ İDDİASI!

Küçük, başka bir iddiasında da 2007’de Ciner’in gazetesi olan Sabah’a el koyulduğunu, batırıldığını öne sürdü. Ancak Sabah Gazetesi 2007 yılında borçlarından dolayı TMSF’ye devredilmiş ardından da 2008 yılında Tayyip Erdoğan’ın talimatı ve kamu bankalarından sağlanan, geri ödenmeyen kredilerle yine Erdoğan’ın tabiriyle ‘Bizim Çalık’ Holding’in bünyesindeki Turkuvaz Medya Grubu’na satılmıştı. Böylece Sabah Gazetesi, Erdoğan’ın Damadı ve Abisi Serhat Albayrak’ın kontrolüne girmişti. 17 Aralık yolsuzluk operasyonlarından 3 gün sonra ise meşhur ‘Havuz Medyası’ tabirinin doğmasına sebep olan rüşvet havuzu adına Kalyon Grup, Turkuvaz Medya’yı bünyesine katmış, ancak Erdoğan’ın damadı ve abisinin idaresi devam etmişti.
Yükleniyor...
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ