Nevşin Mengü ‘çetele’ ile Fahrettin Altun’a ayar verdi

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun’un medyanın özgür olduğu yönündeki sözlerine gazeteci Nevşin Mengü’den çeteleli cevap geldi: 'Cumhurbaşkanı’nın konuşmalarını hangi kanal kaç dakika verdi, vermedi konusuyla ilgili çetele tutulduğunu biliyoruz'
 

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın konuşması için sözü kesilince, katıldığı programı terk eden Muharrem İnce hakkında İletişim Başkanı Fahrettin Altun bir açıklama yapmıştı. “Türkiye Cumhuriyeti’nde faaliyet gösteren her bir medya kuruluşu özgürce görüşlerini ve yayın tercihlerini yansıtmakta, yasal çerçeve içerisinde faaliyetlerine bir kısıtlama olmaksızın devam edebilmektedir. Sayın İnce’nin bu tavrı medya camiamıza da iftira mahiyeti taşımaktadır” ifadelerini kullanmıştı.
 


Altun’un ‘özgürlük’ iddiasına karşılık gazeteci Nevşin Mengü, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı: “Cumhurbaşkanı’nın konuşmalarını hangi kanal kaç dakika verdi, vermedi konusuyla ilgili çetele tutulduğunu, vermeyenlere de neden vermediniz sorusunun sorulduğunu hepimiz biliyoruz.
 

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ