İsmail Devrim'in haberini yapan gazeteci gözaltına alındı

"Oğluna okul pantolonu alamadığı için intihar eden İsmail Devrim'in" haberini ilk olarak yayımlayan gazeteci Ergün Demir, az önce gözaltına alındı.


Oğluna okul pantolonu alamadığı için intihar eden İsmail Devrim'in" haberini ilk olarak Astakos Haber sitesinde yayınlayan gazeteci Ergün Demir gözaltına alındı.

Hereke’de ikamet eden, İsmail Devrim, oğluna pantolon alamadığı için hayatını son vermişti.
Yaşanan acı olayı ortaya çıkartan ve ilk yazan gazeteci olan Ergün Demir gözaltına alındı. astakoshaber.com haber sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Demir, ifade vermesi için İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne çağırıldı. Emniyet Müdürlüğü’ne giden Ergün Demiriçin burada Körfez İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından gözaltı işlemi başlatıldı.
Sağlık kontrolüne götürülen Demir, olayla ilgili soruşturmayı yürüten Hereke Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. Demir’in ifadesinin alınacağı belirtiliyor.

Kocaeli Zirve gazetesi muhabirinin telefonla ulaştığı Ergün Demir "Ekipler önce evime gelmişler, evde olmadığımı öğrendiklerinde beni aradılar, ben de güvenlik güçlerine kendim teslim oldum. Şu anda ifade vermek üzere karakola götürülüyorum." dedi.
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ