Hakan Çelik, 'Beyefendi, CNN Türk'e çıkmam için bizzat talimat verdi' dedi

Hakan Çelik, daha önce 'Jöleli' olarak bilinen Yiğit Bulut'un yönetimindeki 24 TV'de Yayın Yönetmenliği yaptığı dönemde tartıştığı ortaya çıktı. Sözcü Yazarı Ataklı, Çelik'in "Beyefendi, CNN Türk'e çıkmam için bizzat talimat verdi" dediğini aktardı.
Sözcü gazetesi yazarı Can Ataklı, Doğan Medya Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'in, Yiğit Bulut'un 24 TV'de Genel Yayın Yönetmeneliği yaptığı dönemde CNN Türk'te sabah programına çıkmasından dolayı tartıştıklarına ilişkin bir dedikoduyu köşesinden paylaştı.

O dönem yaşanan olayı "Kahramanımız 24 kanalında program yaparken CNN Türk'ün sabah programlarında da boy göstermeye başlamıştı. Durum jölelinin de tepkisini çekmiş. Program müdürüne 'Söyleyin ona ya orada ya burada çalışsın' demiş" sözleriyle anlatan Ataklı, "Kahramanımız ise tepki göstermiş ve 'Beyefendi'ye kim anlatacak?' diye sormuş. Sonra da eklemiş 'Beyefendi bizzat verdi o kanala çıkma talimatını, çünkü bizlerin onların arasına girmemizi istiyor" diye yazdı. 

Can Ataklı'nın Sözcü'deki yazısından ilgili bölüm şöyle:


Bugün de bir medya dedikodusu yazmak istiyorum. Gerçi bunlara dedikodu diyorum ama aynıyla yaşandığını bilen pek çok kişi var.

Şu sıralar Doğan Grubu'nun prenslerinden biri olan gazeteci daha önce 24 kanalında çalışıyordu. Kanalın başında da şimdilerde jöleli diye tanınan müthiş danışman oturuyordu.

Kahramanımız 24 kanalında program yaparken CNN Türk'ün sabah programlarında da boy göstermeye başlamıştı. Durum jölelinin de tepkisini çekmiş. Program müdürüne “Söyleyin ona ya orada ya burada çalışsın” demiş.

Kahramanımız ise tepki göstermiş ve “Beyefendi'ye kim anlatacak?” diye sormuş. Sonra da eklemiş “Beyefendi bizzat verdi o kanala çıkma talimatını, çünkü bizlerin onların arasına girmemizi istiyor.” 

Jöleli bu duruma öfkelenmiş aslında ama hiçbir şey yapamamış. Kahramanız kazanmış bu raundu. Sonra da zaten tamamen CNN'e geçerek patronun prensliğine terfi etmiş.

Şu sıralar “saraya en yakın benim” hırsıyla rakip gördüğü programcıları tasfiye etmeye çabalıyor.


Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ