Fatih Tezcan eşine şok cihazıyla saldırmış

Eski eşini twitterdan ölümle tehdit etmişti suç dosyası kabarık çıktı.
AKP'li trollerin önde gelen isimlerinden Fatih Tezcan'ın dün twitter üzerinden eski eşini ölümle tehdit etmesinin ardından gözler Tezcan'ın suç geçmişine çevrildi. 

Fatih Tezcan'ın toplam dört kez evlendiği, ve üçüncü eşini yaraladığı ortaya çıktı. Yeni doğum yapmış eşinden ayrılan Fatih Tezcan, 20 günlük bebeğini kaçırmak istediği, direnen eşini yanında getirdiği şok cihazıyla bayılttığı mahkeme kayıtlarına geçmiş durumda. 

Yaralanan eski eşinin uyanır uyanmaz Üsküdar Emniyeti'ne durumu bildirmesinin ardından Tezcan hakkında yakalama kararı çıkartıldığı ve "kasten adam yaralamaktan" hakkında soruşturma başlatıldığı ifade ediliyor. 


İlerleyen aşamalarda eski eşinin suç duyurusunu geri çekmesiyle hapis cezası almaktan kurtulan Tezcan'ın üç eşinden boşanmasının nedeninin de evliyken başka bir kadınla ilişki yaşamaya başlaması nedeniyle olduğu belirtiliyor. 

Tezcan'ın yaraladığı ve nafaka ödemediği eşleriyle ilişkisinin son derece gergin olduğu ve eşlerin bu nedenle çocuklarını göstermek istemediği öğrenildi. 

Tezcan dün twitterdan eski eşini ölümle tehdit etmesi gündem olmuştu. 

Yükleniyor...
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ