Cem Küçük Nedim Şener'in imdadına koştu

Nedim Şener'in hedef gösteriği Oğuz Güven'e başka bir cephe de Cem Küçük açtı.
cumhuriyet.com.tr Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Güven, kısa süre içinde değiştirilen ancak sosyal medyada ve yandaş medyada hedef haline getirilen bir haber başlığı nedeniyle tutuklandı.

Oğuz Güven'in tutuklanmasında özellikle Nedim Şener'in attığı ve kendisini hedef gösteren twit etkili oldu. Şener tiwitinde Oğuz Güven'den "hayvan" olarak bahsedip, Cumhuriyet'in kendisini kovmasını istedi. Oysa Şener tutuklu olduğu dönemde kendisine en çok destek veren isimlerden biri Oğuz Güven'di. 

CEM KÜÇÜK İMDADA YETİŞTİ

Nedim Şener'in bu hedef göstermesine şiddetli tepkiler oluşunca imdadına Cem Küçük yetişti. Cem Küçük, farklı bir açıdan Oğuz Güven'i hedef gösterdi. 

Cem Küçük, TGRT Haber'deki programında Oğuz Güven'in PKK'lı Ulaş Bayraktaroğlu'nu "şehit" diye haber yaptığını iddia etti. 

SORUŞTURMA DOSYASINDA YOK AMA TUTUKLAMA GEREKÇESİNDE VAR! 

Oğuz Güven hakkında yürütülen soruşturmada, savcılık fezlekesinde ve soruşturma dosyasında hiç bir şekilde yer almayan ve Suriye'nin Rakka kentinde IŞİD'le çatışmada hayatını kaybeden Ulaş Bayrakaroğlu'nun haberinin cumhuriyet.com.tr'de haber olması tutuklama gerekçesi olarak yazıldı. 

Cem Küçük ise o haber için "Cumhuriyet gazetesi YPG'li terörist için 'şehit' diyor" diyerek, cumhuriyet.com.tr'ye iftira atarak hedef göstermeye devam etti. Oysa Oğuz Güven böyle bir haber yapmamıştı. 
Yükleniyor...
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ