Cem Küçük canlı yayında tehdit etti!

Haber Türk’te yayınlanan programda tetikçi gazetecilerden Cem Küçük, canlı yayında programın bir diğer konuğu gazeteci Can Ataklı’yı, ”5 dakikalık işin var” diyerek tehdit etti.
Can Ataklı program sırasında AKP’nin 7 Haziran seçimlerinden sonra “Ben gelirsem terör biter” diyerek 1 Kasım’da oy istediğini söyledi. Ataklı, şimdi de “Başkanlık gelirse terör biter” diyerek oy istediğini söyledi. Cem Küçük ise bunun üzerine “Sen devlet bomba patlattı mı diyorsun. Bu anayasal suçtur. Yüreğin yetiyorsa ‘Erdoğan bomba patlattırdı’ de. Ben senin ne söylemek istediğini biliyorum” dedi. Can Ataklı ise Küçük’e “Sen cahil misin, söyleneni anlamıyor musun?” diye karşılık verdi.

İktidar yanlısı olarak bilinen Cem Küçük, “Seni bir kere kurtardım bir daha kurtarmam” dedi. Bunun üzerine Can Ataklı çok sinirlenerek Cem Küçük’e “Oğlum bak böyle konuşup durma anlat o zaman”  diye karşılık verdi.

Cem Küçük, Ataklı’ya “Tolga Tanış gibi Bylock İsmail ve Hande Fırat gibi sen de bitersin” diye bağırması ortamı daha da gerdi.


Can Ataklı’ya, ”Benden meşruiyetini alıyorsun. Burada ben varım diye sen varsın” şeklinde ifadeler kullanan Küçük, Ataklı’nın ağzından çıkanların hesabını vereceğini söyledi.

Buna cevap veren Ataklı, ‘Ne zaman alacaklar. Çıkışta mı alacaklar’ deyince, Küçük ”Kendini ne sanıyorsun. 5 dakikalık işin var.” karşılığını verdi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ